calcActive())">
LG VX6100, AX4750. UX5000. VX4700. VX8100, AX5000, UX4750, VX4650 akku 1000 mAh
Saatavissa tehtaalta
18,95 €
Akku sopii mm: LG VX6100, AX4750. UX5000. VX4700. VX8100, AX5000, UX4750, VX4650, PM225, MM535, MM-535, VX3300, VI125, PM325, LX535, LX125, LX325, LG125, LG225, LG 325, LG350, LG535, VI-125, PM-225, PM-325, LX350, MM-535, Migo, CE500, VX3200, vx3300, ax4270, ax4750, vx4750, ax5000, ux5000, vx5300, vx8300, TD6100, AX-4750, AX-5000, AX-4750, VX-8300, AX4270, AX4750, AX5000, LX325, LX535, AX4270, VX4270, UX4750, AX5000, UX5000, LX325, LX535, UX4750, UX5000, VX1000, Migo, VX-3280, VX3400, VX3450, UX210, VX4650, VX6200, VX5300, AX-245, UX-245, VX6100, VX8100, VX8300, AX355, AX490, AX245, LX490, UX355, UX245, AX390, AX490.
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla.
Myymämme akut täyttävät ISO9001, CE ja UL vaatimukset ja ne ovat myös RoHS ympäristödirektiivin mukaisia.
| SKU | CS-VX3200ML |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128000501 |
| Korvaa | SBPL0075701 / SBPL0081101 / SBPL0074301 / SBPL0078401 / SBPL0081001 / LGIP-A1000E / SBPL0077801 / LGTL-GCIP / LGIP-A1700E / MCJA0018601 / LGTL-GCIP-1000 / MCJA0016301 / MCJA0016101 / MCJA0027401 / SBPL0082302 / LGIP-A1100 / MCJA0026701 / MCJA0033802 |
| Kapasiteetti (mAh) | 1000mAh / 3.7Wh |
| Mitat | 53.95 x 34.21 x 5.31mm |
| Jännite | 3,7 V |
Kirjoita oma arvostelu
| Toimitustapa | Hinta |
|---|---|
| Posti - Postipaketti (ilmainen yli 75 € tilauksissa) | 5,95 € |
| Posti - Kotipaketti | 9,95 € |
| Posti - Express | 12,95 € |
| Posti - Postipaketti Baltiaan | 9,95 € |
Saatavilla olevat toimitustavat määräytyvät tuotteen painon ja toimitusosoitteen mukaan. Tarkka toimitustapavalikoima näkyy kassalla.
Muita tuotteita kategoriassa LG akut
Näytä kaikki →
-50%
LG Leon 4G Akku 1900 mAh
18,95 €
9,48 €
LG G5, G5 Lite, H830 akku 2800 mAh
23,95 €
-56%
LG G Flex 2, H950, H955 akku 3000 mAh
17,95 €
7,95 €
-10%
LG G2 Mini - D320, D620 akku 1600 mAh
20,95 €
18,95 €
LG Optimus P700 Akku 1200 mAh
18,95 €
-50%
LG G5, G5 Lite, H830 akku 1900 mAh
18,95 €
9,48 €
LG G4 Akku 3000 mAh
19,95 €
-11%
LG D280, D280N, D285, Spirit 4G akku 1800 mAh
17,95 €
15,95 €