calcActive())">
LG KE970, KE970U, KU970, KE70, U970, SHINE, KG70, KG70c, KF600, LG Secret, LG Muziq, LX570, Shine KU970, Shine KE970, LG Secret, Shine KG70c, Shine KF600, Shine KG70 akku 800 mAh
Saatavissa tehtaalta
16,95 €
Akku sopii mm: LG KE970, KE970U, KU970, KE70, U970, SHINE, KG70, KG70c, KF600, LG Secret, LG Muziq, LX570, Shine KU970, Shine KE970, LG Secret, Shine KG70c, Shine KF600, Shine KG70.
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla.
Myymämme akut täyttävät ISO9001, CE ja UL vaatimukset ja ne ovat myös RoHS ympäristödirektiivin mukaisia.
| SKU | CS-KE970SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128009450 |
| Korvaa | LGIP-470A / SPPL0085706 / SBPL0085702 |
| Kapasiteetti (mAh) | 800mAh / 2.96Wh |
| Mitat | 43.90 x 37.80 x 5.50mm |
| Jännite | 3,7 V |
Kirjoita oma arvostelu
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |
Muita tuotteita kategoriassa LG
Näytä kaikki →
-50%
LG Leon 4G Akku 1900 mAh
18,95 €
9,48 €
-10%
LG G2 Mini - D320, D620 akku 1600 mAh
20,95 €
18,95 €
LG Optimus P700 Akku 1200 mAh
18,95 €
-60%
LG K3, K4 K120 yhteensopiva akku 1700 mAh
19,95 €
7,95 €
LG K10 Pro 2017 Dual SIM yhteensopiva akku 2200 mAh
18,95 €
-8%
LG G3 D855 yhteensopiva akku 3000 mAh
23,95 €
21,95 €
LG 5220, 5220c akku 650 mAh
19,95 €
LG 7030, LG7030, G7030 / hopea akku 650 mAh
16,95 €