calcActive())">
LG VX8350, VX5200, VX5400, VX5500 akku 1000 mAh
Saatavissa tehtaalta
24,95 €
Akku sopii mm: LG VX8350, VX5200, VX5400, VX5500.
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla.
Myymämme akut täyttävät ISO9001, CE ja UL vaatimukset ja ne ovat myös RoHS ympäristödirektiivin mukaisia.
| SKU | CS-VX8350SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128020257 |
| Korvaa | LGIP-520B / SBPL0086803 / SBPL0086903 / LGIP-320R |
| Kapasiteetti (mAh) | 800mAh / 2.96Wh |
| Mitat | 49.80 x 34.00 x 5.60mm |
| Jännite | 3,7 V |
Kirjoita oma arvostelu
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |
Muita tuotteita kategoriassa LG
Näytä kaikki →
-50%
LG Leon 4G Akku 1900 mAh
18,95 €
9,48 €
-10%
LG G2 Mini - D320, D620 akku 1600 mAh
20,95 €
18,95 €
LG Optimus P700 Akku 1200 mAh
18,95 €
-60%
LG K3, K4 K120 yhteensopiva akku 1700 mAh
19,95 €
7,95 €
LG K10 Pro 2017 Dual SIM yhteensopiva akku 2200 mAh
18,95 €
-8%
LG G3 D855 yhteensopiva akku 3000 mAh
23,95 €
21,95 €
LG 5220, 5220c akku 650 mAh
19,95 €
LG 7030, LG7030, G7030 / hopea akku 650 mAh
16,95 €