calcActive())">
Samsung Galaxy Tab 4 8.0 SM-T330, SM-T355 akku 4450 mAh
Varastossa
33,95 €
14,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Samsung tablettien kanssa:
HUOM. Ei ole yhteensopiva vanhemman 3G mallin kanssa.
Galaxy Tab 3 8.0
Galaxy Tab 4
Galaxy Tab 4 8.0 LTE
Galaxy Tab4 8.0 LTE
Galaxy Tab4 8.0 Wi-Fi
Millet
SM-T310 Galaxy Tab 3 8.0 WiFi
SM-T311 Galaxy Tab 3 8.0 3G SM-T3110
SM-T315 Galaxy Tab 3 8.0 LTE
SM-T330
SM-T335
SM-T335F3
SM-T337A
SM-T337V
Galaxy Tab 3 8.0
Galaxy Tab 4
Galaxy Tab 4 8.0 LTE
Galaxy Tab4 8.0 LTE
Galaxy Tab4 8.0 Wi-Fi
Millet
SM-T310 Galaxy Tab 3 8.0 WiFi
SM-T311 Galaxy Tab 3 8.0 3G SM-T3110
SM-T315 Galaxy Tab 3 8.0 LTE
SM-T330
SM-T335
SM-T335F3
SM-T337A
SM-T337V
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Samsung alkuperäisakut:
GH43-03857A
T4450C
T4450E
T4450C
T4450E
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS…
| SKU | CS-SMT331SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128085102 |
| Mitat | 132.10 x 79.00 x 3.40mm |
| Korvaa | T4450E / T4450C |
| Kapasiteetti (mAh) | 3000mAh / 11.4Wh |
| Jännite | 3,8 V |
Kirjoita oma arvostelu
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |
Muita tuotteita kategoriassa Samsung Galaxy Tab akut
Näytä kaikki →
-17%
Samsung Galaxy Tab A7 10.4 2020 / SM-T500 Tabletin Akku
34,95 €
28,95 €
-18%
Samsung Galaxy Tab Active Pro 10.1 SM-T540, SM-T545 Tabletin Akku
38,95 €
31,95 €
Samsung Galaxy Tab Active, Galaxy Tab Active 2, Galaxy Tab Active 2 8.0 akku 4700mAh
33,95 €
-29%
Samsung Galaxy Tab A 10.1 2019 / SM-T510 / SM-T515 Tabletin Akku
34,95 €
24,95 €
-15%
SAMSUNG Galaxy Galaxy Tab 3 10.1 GT-P5200 akku 6800 mAh
33,95 €
28,95 €
-6%
Samsung Galaxy Tab 4 10.1 akku 6000 mAh
33,95 €
31,95 €
-21%
Samsung Galaxy Tab S2 8.0 LTE-A, Galaxy Tab S2 8.0 WiFi, Galaxy Tab S2 NOOK 8.0 Tabletin Akku
28,95 €
22,95 €
Samsung Galaxy Tab 3 8.0 SM-T310, SM-T311 ja SM-T315 akku 4400 mAh
28,95 €