calcActive())">
Samsung Galaxy Tab Pro 10.1, Galaxy Note 10.1 2014 Edition Tabletin Akku
Saatavissa tehtaalta
30,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Samsung tablettien kanssa:
Galaxy Note 10.1 Galaxy
Note 10.1 2014
Galaxy Note 10.1 2014 Edition
Galaxy TabPRO 10.1
Galaxy TabPRO 10.1 LTE-A 32GB
Galaxy TabPRO 10.1 TD-LTE
SM-P600
SM-P6000ZWYXAR
SM-P601
SM-P605
SM-P605M
SM-P605V
SM-P607T
SM-T520
SM-T525
SM-T527P
Note 10.1 2014
Galaxy Note 10.1 2014 Edition
Galaxy TabPRO 10.1
Galaxy TabPRO 10.1 LTE-A 32GB
Galaxy TabPRO 10.1 TD-LTE
SM-P600
SM-P6000ZWYXAR
SM-P601
SM-P605
SM-P605M
SM-P605V
SM-P607T
SM-T520
SM-T525
SM-T527P
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Samsung tablettien alkuperäisakut:
AA1DA04WS/7-B
AA1DA2WS/7-B
AAaD828oS/T-B
GH43-03998A
P11G2J-01-S01
T8220E
T8220K
AA1DA2WS/7-B
AAaD828oS/T-B
GH43-03998A
P11G2J-01-S01
T8220E
T8220K
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.
Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS sertifioinnit.30-päivän tyytyväisyystakuu!
Eikö akkusi täyttänyt odotuksia? Takaamme täyden tyytyväisyyden ja maksuttoman palautuksen. Meillä myös asiakaspalautukset ovat asiakkaalle maksuttomia.Akussa on laadukkaat suojapiirit
Akuissamme on laadukas ylijännite- oikosulku ja ylikuumenemissuoja. Älä kuitenkaan käytä akkua jos sen kotelo on vaurioitunut.| SKU | CS-SGP600SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128082439 |
| Mitat | 213.13 x 106.06 x 3.56mm |
| Korvaa | AA1DA04WS/7-B / T8220E / AA1DA2WS/7-B / AAaD828oS/T-B / P11G2J-01-S01 / T8220K / GH43-03998A |
| Kapasiteetti (mAh) | 6600mAh / 25.08Wh |
| Jännite | 3,8 V |
Kirjoita oma arvostelu
| Toimitustapa | Hinta |
|---|---|
| Posti - Postipaketti (ilmainen yli 75 € tilauksissa) | 5,95 € |
| Posti - Kotipaketti | 9,95 € |
| Posti - Express | 12,95 € |
| Posti - Postipaketti Baltiaan | 9,95 € |
Saatavilla olevat toimitustavat määräytyvät tuotteen painon ja toimitusosoitteen mukaan. Tarkka toimitustapavalikoima näkyy kassalla.
Muita tuotteita kategoriassa Samsung Galaxy Tab akut
Näytä kaikki →
-17%
Samsung Galaxy Tab A7 10.4 2020 / SM-T500 Tabletin Akku
34,95 €
28,95 €
-15%
SAMSUNG Galaxy Galaxy Tab 3 10.1 GT-P5200 akku 6800 mAh
33,95 €
28,95 €
-7%
Samsung Galaxy Tab S SM-T805, SM-T800 10.5 akku 7900 mAh
43,95 €
40,95 €
-12%
Samsung Galaxy Tab A 10.1 2016 Tabletin Akku
33,95 €
29,95 €
-21%
Samsung Galaxy Tab A 9.7, Galaxy Tab A Plus 9.7 WiFi, SM-P350 Tabletin Akku
38,95 €
30,95 €
Samsung Galaxy Tab Active, Galaxy Tab Active 2, Galaxy Tab Active 2 8.0 akku 4700mAh
33,95 €
-6%
Samsung Galaxy Tab 4 10.1 akku 6000 mAh
33,95 €
31,95 €
-18%
Samsung Galaxy Tab Active Pro 10.1 SM-T540, SM-T545 Tabletin Akku
38,95 €
31,95 €