calcActive())">
Samsung SB-P120A, SB-P120ASL, SB-P120ABC, SB-P120ABK yhteensopiva akku 1200 mAh
Saatavissa tehtaalta
13,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Samsung kameroiden kanssa:
VP-X300
VP-X205L
SC-X220L
SC-X205WL
SC-MM12BL
SC-MM11BL
SC-MM10BL
VP-X220L
SC-X300L
SC-X210WL
SC-X205L
SC-MM12
SC-MM11
SC-MM10
VP-X300L
VP-X210L
SC-X300
SC-X210L
SC-MM12S
SC-MM11S
SC-MM10S
VP-X205L
SC-X220L
SC-X205WL
SC-MM12BL
SC-MM11BL
SC-MM10BL
VP-X220L
SC-X300L
SC-X210WL
SC-X205L
SC-MM12
SC-MM11
SC-MM10
VP-X300L
VP-X210L
SC-X300
SC-X210L
SC-MM12S
SC-MM11S
SC-MM10S
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Samsung alkuperäisakut:
SB-P120A
SB-P120ASL
SB-P120ABC
SB-P120ABK
SB-P120ASL
SB-P120ABC
SB-P120ABK
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.
Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS sertifioinnit.30-päivän tyytyväisyystakuu!
Eikö akkusi täyttänyt odotuksia? Takaamme täyden tyytyväisyyden ja maksuttoman palautuksen. Meillä myös asiakaspalautukset ovat asiakkaalle maksuttomia.Akussa on laadukkaat suojapiirit
Akuissamme on laadukas ylijännite- oikosulku ja ylikuumenemissuoja. Älä kuitenkaan käytä akkua jos sen kotelo on vaurioitunut.| SKU | CS-SBP120A |
|---|---|
| EAN | 4894128005223 |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| Mitat | 57.50 x 37.25 x 8.90mm |
| Korvaa | SB-P120A / SB-P120ASL / SB-P120ABC / SB-P120ABK |
| Väri | Musta |
| Kapasiteetti (mAh) | 1200mAh / 4.44Wh |
| Jännite | 3,7 V |
Kirjoita oma arvostelu
| Toimitustapa | Hinta |
|---|---|
| Posti - Postipaketti (ilmainen yli 75 € tilauksissa) | 5,95 € |
| Posti - Kotipaketti | 9,95 € |
| Posti - Express | 12,95 € |
| Posti - Postipaketti Baltiaan | 9,95 € |
Saatavilla olevat toimitustavat määräytyvät tuotteen painon ja toimitusosoitteen mukaan. Tarkka toimitustapavalikoima näkyy kassalla.
Muita tuotteita kategoriassa Samsung akut
Näytä kaikki →
-7%
Samsung SLB-10A yhteensopiva akku 1050 mAh
13,95 €
12,95 €
-16%
Samsung BP-70A, EA-BP70A yhteensopiva akku 740 mAh
18,95 €
15,95 €
-16%
Samsung SB-LSM80 yhteensopiva akku 800 mAh
18,95 €
15,95 €
-7%
Fujifilm NP-40 / Pentax D-Li8 / Samsung SB-L0737 akku 850 mAh
13,95 €
12,95 €
Samsung SLB-11A yhteensopiva akku 1050 mAh
13,95 €
Samsung SLB-1137D yhteensopiva akku 1100 mAh
13,95 €
Samsung SB-L480 yhteensopiva akku 5500 mAh
48,95 €
Samsung IA-BP85ST yhteensopiva akku 850 mAh
23,95 €