calcActive())">
Samsung tablettien Galaxy Tab View / Galaxy View yhteensopiva akku 4400mAh
Saatavissa tehtaalta
44,95 €
37,95 €
Samsung tablettien yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
Galaxy Tab View
Galaxy View
SM-T670
SM-T677
SM-T677A
SM-T677K
SM-T677L
Galaxy View
SM-T670
SM-T677
SM-T677A
SM-T677K
SM-T677L
Korvattavat Samsung tablettien alkuperäisakut
AA1GA12BS
EB-BT670ABA
GH43-04548A
RF2GA0472XV
EB-BT670ABA
GH43-04548A
RF2GA0472XV
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Samsung tablettien -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi ja vert…
| SKU | CS-SMT670SL |
|---|---|
| Jännite uusi | 11,1 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-ion |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128137504 |
| Korvaa | EB-BT670ABA / AA1GA12BS / GH43-04548A / RF2GA0472XV |
| Kapasiteetti (mAh) | 4400mAh / 48.84Wh |
| Mitat | 217.70 x 68.70 x 18.90mm |
| Jännite | 11,1 V |
Kirjoita oma arvostelu
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |
Muita tuotteita kategoriassa Samsung Galaxy Tab akut
Näytä kaikki →
-17%
Samsung Galaxy Tab A7 10.4 2020 / SM-T500 Tabletin Akku
34,95 €
28,95 €
Samsung Galaxy Tab Active, Galaxy Tab Active 2, Galaxy Tab Active 2 8.0 akku 4700mAh
33,95 €
-18%
Samsung Galaxy Tab Active Pro 10.1 SM-T540, SM-T545 Tabletin Akku
38,95 €
31,95 €
-29%
Samsung Galaxy Tab A 10.1 2019 / SM-T510 / SM-T515 Tabletin Akku
34,95 €
24,95 €
-15%
SAMSUNG Galaxy Galaxy Tab 3 10.1 GT-P5200 akku 6800 mAh
33,95 €
28,95 €
-6%
Samsung Galaxy Tab 4 10.1 akku 6000 mAh
33,95 €
31,95 €
-21%
Samsung Galaxy Tab S2 8.0 LTE-A, Galaxy Tab S2 8.0 WiFi, Galaxy Tab S2 NOOK 8.0 Tabletin Akku
28,95 €
22,95 €
Samsung Galaxy Tab 3 8.0 SM-T310, SM-T311 ja SM-T315 akku 4400 mAh
28,95 €