calcActive())">
Sony VAIO VGP-BPL14 ja VGP-BPS14 akku 6600 mAh - Hopea
Saatavissa tehtaalta
89,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Sony kannettavien tietokoneiden kanssa:
VAIO VGN-TT11M
VAIO VGN-TT13/N
VAIO VGN-TT190EIN
VAIO VGN-TT21M/N
VAIO VGN-TT23/N
VAIO VGN-TT23/W
VAIO VGN-TT25TN/W
VAIO VGN-TT26TN/N
VAIO VGN-TT33FB
VAIO VGN-TT35GNW
VAIO VGN-TT45G/B
VAIO VGN-TT45G/N
VAIO VGN-TT46TG/B
VAIO VGN-TT46TG/W
VAIO VGN-TT4S1
VAIO VGN-TT50B
VAIO VGN-TT51JB
VAIO VGN-TT53FB
VAIO VGN-TT70B
VAIO VGN-TT71JB
VAIO VGN-TT90NS
VAIO VGN-TT90PS
VAIO VGN-TT90S
VAIO VGN-TT90US
VAIO VGN-TT91DS
VAIO VGN-TT91JS
VAIO VGN-TT91PS
VAIO VGN-TT91YS
VAIO VGN-TT92DS
VAIO VGN-TT92JS
VAIO VGN-TT92PS
VAIO VGN-TT92YS
VAIO VGN-TT93FS
VAIO VGN-TT93GS
VAIO VGN-TT93HS
VAIO VGN-TT93VS
VAIO VGN-TT13/N
VAIO VGN-TT190EIN
VAIO VGN-TT21M/N
VAIO VGN-TT23/N
VAIO VGN-TT23/W
VAIO VGN-TT25TN/W
VAIO VGN-TT26TN/N
VAIO VGN-TT33FB
VAIO VGN-TT35GNW
VAIO VGN-TT45G/B
VAIO VGN-TT45G/N
VAIO VGN-TT46TG/B
VAIO VGN-TT46TG/W
VAIO VGN-TT4S1
VAIO VGN-TT50B
VAIO VGN-TT51JB
VAIO VGN-TT53FB
VAIO VGN-TT70B
VAIO VGN-TT71JB
VAIO VGN-TT90NS
VAIO VGN-TT90PS
VAIO VGN-TT90S
VAIO VGN-TT90US
VAIO VGN-TT91DS
VAIO VGN-TT91JS
VAIO VGN-TT91PS
VAIO VGN-TT91YS
VAIO VGN-TT92DS
VAIO VGN-TT92JS
VAIO VGN-TT92PS
VAIO VGN-TT92YS
VAIO VGN-TT93FS
VAIO VGN-TT93GS
VAIO VGN-TT93HS
VAIO VGN-TT93VS
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Sony alkuperäisakut:
VGP-BPL14
VGP-BPL14/S
VGP-BPS14/S
VGP-BPL14/S
VGP-BPS14/S
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.
Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS sertifioinnit.30-päivän tyytyväisyystakuu!
Eikö akkusi täyttänyt odotuksia? Takaamme täyden tyytyväisyyden ja maksuttoman palautuksen. Meillä myös asiakaspalautukset ovat asiakkaalle maksuttomia.Akussa on laadukkaat suojapiirit
Akuissamme on laadukas ylijännite- oikosulku ja ylikuumenemissuoja. Älä kuitenkaan käytä akkua jos sen kotelo on vaurioitunut.| SKU | CS-BPL14HT |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128037927 |
| Mitat | 205.65 x 51.59 x 45.32mm |
| Korvaa | VGP-BPL14 / VGP-BPL14/S / VGP-BPS14/S |
| Väri | Hopea |
| Kapasiteetti (mAh) | 6600mAh / 73.26Wh |
| Jännite | 11,1 V |
Kirjoita oma arvostelu
| Toimitustapa | Hinta |
|---|---|
| Posti - Postipaketti (ilmainen yli 75 € tilauksissa) | 5,95 € |
| Posti - Kotipaketti | 9,95 € |
| Posti - Express | 12,95 € |
| Posti - Postipaketti Baltiaan | 9,95 € |
Saatavilla olevat toimitustavat määräytyvät tuotteen painon ja toimitusosoitteen mukaan. Tarkka toimitustapavalikoima näkyy kassalla.
Muita tuotteita kategoriassa Sony akut
Näytä kaikki →
Sony Vaio VGP-BPS22, VGP-BPS22A, VGP-BPL22, VGP-BPS22/A yhteensopiva akku - 4400 mAh Musta
69,95 €
-19%
Sony VAIO VGP-BPS26 ja VGP-BPL26 akku 6600 mAh - Musta
79,95 €
64,95 €
Sony VAIO VGP-BPS26 ja VGP-BPL26 akku 4400 mAh - Musta
69,95 €
Sony VAIO VGP-BPS21 akku 4400 mAh - Musta
79,95 €
Sony Vaio PCGA-BP1N, PCGA-BP7, PCGA-BP71, PCGA-BP71A, PCGA-BP71AUC, PCGA-BP71CE7 akku 4400 mAh
34,95 €
Sony VAIO VGP-BPS22 ja, VGP-BPL22 akku 6600 mAh - Musta
79,95 €
Sony VAIO VGP-BPL21 ja VGP-BPS21 akku 6600 mAh - Musta
79,95 €
Sony VAIO SVT-11 ja SVT-13 VGP-BPS30 akku 4000 mAh - Hopea
99,95 €