calcActive())">
Cameron Sino tarvikeakku Motorola A1000, A1010, M1000 akku 1700 mAh
Varastossa
20,95 €
Akku sopii mm: Motorola A1000, A1010, M1000.
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla.
Myymämme akut täyttävät ISO9001, CE ja UL vaatimukset ja ne ovat myös RoHS ympäristödirektiivin mukaisia.
| SKU | CS-A1000SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128006718 |
| Korvaa | SNN5697A |
| Kapasiteetti (mAh) | 1700mAh / 6.29Wh |
| Mitat | 73.70 x 51.92 x 5.14mm |
| Jännite | 3,7 V |
Kirjoita oma arvostelu
| Toimitustapa | Hinta |
|---|---|
| Posti - Postipaketti (ilmainen yli 75 € tilauksissa) | 5,95 € |
| Posti - Kotipaketti | 9,95 € |
| Posti - Express | 12,95 € |
| Posti - Postipaketti Baltiaan | 9,95 € |
Saatavilla olevat toimitustavat määräytyvät tuotteen painon ja toimitusosoitteen mukaan. Tarkka toimitustapavalikoima näkyy kassalla.
Muita tuotteita kategoriassa Motorola akut
Näytä kaikki →
-11%
Motorola Moto G4 Play ( GK40 ) akku 2700 mAh
18,95 €
16,95 €
-13%
Motorola älypuhelinten Edge 20 Pro / Edge 20 Pro 5G yhteensopiva akku 4400mAh
23,95 €
20,95 €
Motorola Moto C Plus, Moto C Plus Dual SIM, XT1723 akku 3250mAh
24,95 €
-50%
Cameron Sino tarvikeakku Motorola Moto Z Play akku 3300 mAh
28,95 €
14,48 €
Motorola Moto E5 Play Go Edition, Moto E5 Play Go Edition Dual S, Moto E5 Play Go Edition Dual S akku 2000mAh
22,95 €
Cameron Sino tarvikeakku Motorola XT882 akku 1800 mAh
18,95 €
Cameron Sino tarvikeakku Motorola PEBL U6, RAZR V3, Razr V3c, Razr V3i, RAZR V3m, V3, V235, V3xx, V3IM akku 710 mAh
15,95 €
-50%
Motorola E365 akku 650 mAh
12,75 €
6,38 €