
calcActive())">
Cameron Sino tarvikeakku Motorola Devour A555, Calgary, XT800, MB501 akku 1200 mAh
Saatavissa tehtaalta
23,95 €
Akku sopii mm: Motorola Devour A555, Calgary, XT800, MB50.
Edullinen ja laadukas Motorola Devour A555, Calgary, XT800, MB50 yhteensopiva akku. Akku saattaa olla myös yhteensopiva muiden vastaavien tuotteiden kanssa. Jos olet epävarma akun sopivuudesta juuri Sinun laitteiseesi, niin otathan yhteyttä meihin ja varmistamme asian.
Laadukas tarvikeakku 12kk takuulla. Akku täyttää CE, UL ja ISO9001 vaatimukset ja se on ylilataus- ja oikosulkusuojattu. Akussa on myös RoHS ympäristösertifikaatti.
| SKU | CS-MOA555SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128033516 |
| Korvaa | SNN5846 / SNN5846A / BS6X |
| Kapasiteetti (mAh) | 1200mAh / 4.44Wh |
| Mitat | 48.95 x 46.55 x 5.44mm |
| Jännite | 3,7 V |
Kirjoita oma arvostelu
| Toimitustapa | Hinta |
|---|---|
| Posti - Postipaketti (ilmainen yli 75 € tilauksissa) | 5,95 € |
| Posti - Kotipaketti | 9,95 € |
| Posti - Express | 12,95 € |
| Posti - Postipaketti Baltiaan | 9,95 € |
Saatavilla olevat toimitustavat määräytyvät tuotteen painon ja toimitusosoitteen mukaan. Tarkka toimitustapavalikoima näkyy kassalla.
Muita tuotteita kategoriassa Motorola akut
Näytä kaikki →
Motorola Moto G4 Play ( GK40 ) akku 2700 mAh
18,95 €
16,95 €

Cameron Sino tarvikeakku Motorola Bounce, Moto X Force, Moto X Force 64GB Dual SIM TD- akku 3450 mAh
24,95 €
12,48 €

Cameron Sino tarvikeakku Motorola Moto G 2015, Moto G 3rd gen, Moto G3 akku 2300 mAh
17,95 €

Cameron Sino tarvikeakku Motorola Moto G4 Plus akku 2700 mAh
23,95 €
21,95 €

Cameron Sino tarvikeakku Motorola Moto G5 Plus akku 2800 mAh
20,95 €

Cameron Sino tarvikeakku Motorola Moto X 3a, Moto X 3a Dual akku 3500 mAh
22,95 €
11,48 €

Motorola Moto C Plus, Moto C Plus Dual SIM Akku 2850mAh
17,95 €

Motorola E365 akku 650 mAh
12,75 €
6,38 €
