
calcActive())">
Samsung Galaxy A7 2016 Duos, Galaxy A7 2016 Duos TD-LTE, SM-A710 akku 2400mAh
Saatavissa tehtaalta
18,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Samsung matkapuhelimien kanssa:
Galaxy A7 2016 Duos
Galaxy A7 2016 Duos TD-LTE
SM-A710
SM-A7100
SM-A7108
SM-A710F/DS
SM-A710K
SM-A710L
SM-A710M/DS
SM-A710S
SM-A710Y/DS
Galaxy A7 2016 Duos TD-LTE
SM-A710
SM-A7100
SM-A7108
SM-A710F/DS
SM-A710K
SM-A710L
SM-A710M/DS
SM-A710S
SM-A710Y/DS
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Samsung matkapuhelimien alkuperäisakut:
EB-BA710ABE
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta
Tilaa uusi matkapuhelimien tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuussäännöt ja -normit. Akkujen valmistajalla on ISO9001- ja kaikilla myymillämme akuilla CE-, UL- ja RoHS-sertifioinnit.
30 päivän tyytyväisyystakuu!
Eikö akkusi täyttänyt odotuksia? Takaamme täyden tyytyväisyyden ja maksuttoman palautuksen. Meillä myös asiakaspalautukset ovat asiakkaalle maksuttomia.
Akussa on laadukkaat suojapiirit
Akuissamme on laadukas ylijännite-, oikosulku- ja ylikuumenemissuoja. Älä kuitenkaan käytä akkua jos sen kotelo on vaurioitunut.
Tilaa uusi matkapuhelimien tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuussäännöt ja -normit. Akkujen valmistajalla on ISO9001- ja kaikilla myymillämme akuilla CE-, UL- ja RoHS-sertifioinnit.
30 päivän tyytyväisyystakuu!
Eikö akkusi täyttänyt odotuksia? Takaamme täyden tyytyväisyyden ja maksuttoman palautuksen. Meillä myös asiakaspalautukset ovat asiakkaalle maksuttomia.
Akussa on laadukkaat suojapiirit
Akuissamme on laadukas ylijännite-, oikosulku- ja ylikuumenemissuoja. Älä kuitenkaan käytä akkua jos sen kotelo on vaurioitunut.
| SKU | CS-SMA710SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128119630 |
| Korvaa | EB-BA710ABE |
| Kapasiteetti (mAh) | 2400mAh / 9.24Wh |
| Mitat | 99.95 x 45.00 x 4.50mm |
| Jännite | 3,85 V |
Kirjoita oma arvostelu
| Toimitustapa | Hinta |
|---|---|
| Posti - Postipaketti (ilmainen yli 75 € tilauksissa) | 5,95 € |
| Posti - Kotipaketti | 9,95 € |
| Posti - Express | 12,95 € |
| Posti - Pikkupaketti | 4,95 € |
| Posti - Postipaketti Baltiaan | 9,95 € |
Saatavilla olevat toimitustavat määräytyvät tuotteen painon ja toimitusosoitteen mukaan. Tarkka toimitustapavalikoima näkyy kassalla.
Muita tuotteita kategoriassa Samsung akut
Näytä kaikki →
Samsung Galaxy Xcover 5 / EB-BG525BBE akku NFC tuella 2000 mAh
19,95 €
16,95 €

Samsung Galaxy Xcover 4 SM-G390 akku 2800 mAh
18,95 €
15,95 €

Samsung Galaxy J5 2016 akku 3000 mAh
22,95 €
17,95 €

Samsung Galaxy Xcover 3 SM-G388 akku 1900 mAh
18,95 €

Samsung Galaxy S5 akku 2800 mAh
21,95 €
19,95 €

Samsung GT-B2710, xcover 271 yhteensopiva akku 750 mAh
18,95 €
15,95 €

Samsung Galaxy J5 2016 akku 2500 mAh
18,95 €
15,95 €

Samsung Galaxy S5 Neo akku 2800 mAh
17,95 €
