calcActive())">
Samsung Galaxy Note 3 mini akku 1800 mAh
Saatavissa tehtaalta
18,95 €
Samsung yhteensopiva puhelimen akku. Sopii ainakin seuraaviin Samsung malleihin:
Galaxy Note 3 Neo
Galaxy Note 3 Mini
SM-N7505
SM-N7502
Galaxy Note 3 Neo Duos
SM-N750
SM-N750K
Galaxy Note 3 Neo LTE
SM-N750S
SM-N7507
SM-N7506V
SM-N9008S
Galaxy Note 3 Mini
SM-N7505
SM-N7502
Galaxy Note 3 Neo Duos
SM-N750
SM-N750K
Galaxy Note 3 Neo LTE
SM-N750S
SM-N7507
SM-N7506V
SM-N9008S
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Samsung alkuperäisakut:
EB-BN750BBE
EB-BN750BBC
EB-BN750BBC
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoH…
| SKU | CS-SMN750SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128083580 |
| Korvaa | EB-BN750BBE / EB-BN750BBC |
| Kapasiteetti (mAh) | 1800mAh / 6.84Wh |
| Mitat | 78.20 x 51.28 x 5.60mm |
| Jännite | 3,8 V |
Kirjoita oma arvostelu
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |
Muita tuotteita kategoriassa Samsung akut
Näytä kaikki →
-15%
Samsung Galaxy Xcover 5 / EB-BG525BBE akku NFC tuella 2000 mAh
19,95 €
16,95 €
-16%
Samsung Galaxy Xcover 4 SM-G390 akku 2800 mAh
18,95 €
15,95 €
-16%
Samsung GT-B2710, xcover 271 yhteensopiva akku 750 mAh
18,95 €
15,95 €
-22%
Samsung Galaxy J5 2016 akku 3000 mAh
22,95 €
17,95 €
Samsung Galaxy Xcover 3 SM-G388 akku 1900 mAh
18,95 €
Samsung Galaxy A71 2020 Akku 4100mAh
22,95 €
-15%
Samsung Galaxy A51 5G akku 4400mAh
19,95 €
16,95 €
-21%
Samsung Galaxy a20e 2019 akku 2550 mAh
18,95 €
14,95 €