calcActive())">
Samsung Galaxy Note yhteensopiva tehoakku tumman sinisellä laajennetulla takakannella 4500 mAh
Varastossa
29,95 €
14,98 €
Yhteensopiva tehoakku mm: Samsung AT&T Galaxy Note LTE, Galaxy Note, Toimitetaan erillisellä takakannella
Edullinen ja laadukas EB615268VA, EB615268VABXAR yhteensopiva tehoakku joka toimii ainakin seuraavissa malleissa: Samsung AT&T Galaxy Note LTE, Galaxy Note
Akku saattaa olla myös yhteensopiva muiden vastaavien tuotteiden kanssa. Jos olet epävarma akun sopivuudesta juuri Sinun laitteiseesi, niin otathan yhteyttä meihin ja varmistamme asian.
Laadukas tarvikeakku 12kk takuulla. Akku täyttää CE, UL ja ISO9001 vaatimukset ja se on ylilataus- ja oikosulkusuojattu. Akussa on myös RoHS ympäristösertifikaatti.
| SKU | CS-SMI717XL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128059097 |
| Korvaa | EB615268VU / EB615268VUCST / EB615268VK / EB615268VA / EB615268VABXAR |
| Kapasiteetti (mAh) | 4500mAh / 16.65Wh |
| Mitat | 67.30 x 51.80 x 15.00mm |
| Jännite | 3,7 V |
Kirjoita oma arvostelu
| Toimitustapa | Hinta |
|---|---|
| Posti - Postipaketti (ilmainen yli 75 € tilauksissa) | 5,95 € |
| Posti - Kotipaketti | 9,95 € |
| Posti - Express | 12,95 € |
| Posti - Postipaketti Baltiaan | 9,95 € |
Saatavilla olevat toimitustavat määräytyvät tuotteen painon ja toimitusosoitteen mukaan. Tarkka toimitustapavalikoima näkyy kassalla.
Muita tuotteita kategoriassa Samsung akut
Näytä kaikki →
-15%
Samsung Galaxy Xcover 5 / EB-BG525BBE akku NFC tuella 2000 mAh
19,95 €
16,95 €
-16%
Samsung Galaxy Xcover 4 SM-G390 akku 2800 mAh
18,95 €
15,95 €
-16%
Samsung GT-B2710, xcover 271 yhteensopiva akku 750 mAh
18,95 €
15,95 €
-22%
Samsung Galaxy J5 2016 akku 3000 mAh
22,95 €
17,95 €
-15%
Samsung Galaxy A51 5G akku 4400mAh
19,95 €
16,95 €
Samsung Galaxy Xcover 3 SM-G388 akku 1900 mAh
18,95 €
Samsung Galaxy A71 2020 Akku 4100mAh
22,95 €
-21%
Samsung Galaxy a20e 2019 akku 2550 mAh
18,95 €
14,95 €