calcActive())">
Samsung GT-I9020, GT-I9020T, Nexus S, Nexus S 4G yhteensopiva akku 2800 mAh laajennetulla takakannella
Varastossa
32,95 €
16,48 €
Yhteensopiva akku mm: Samsung GT-I9020, GT-I9020T, Nexus S, Nexus S 4G, 2800mAh laajennetulla takakannella
Edullinen ja laadukas AB653850CA, AB653850CABSTD, AB653850CC yhteensopiva akku joka toimii ainakin seuraavissa malleissa: Samsung GT-I9020, GT-I9020T, Nexus S, Nexus S 4G
Akku saattaa olla myös yhteensopiva muiden vastaavien tuotteiden kanssa. Jos olet epävarma akun sopivuudesta juuri Sinun laitteiseesi, niin otathan yhteyttä meihin ja varmistamme asian.
Laadukas tarvikeakku 12kk takuulla. Akku täyttää CE, UL ja ISO9001 vaatimukset ja se on ylilataus- ja oikosulkusuojattu. Akussa on myös RoHS ympäristösertifikaatti.
| SKU | CS-SM9020XL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128043034 |
| Korvaa | AB653850CA / AB653850CC / AB653850CABSTD |
| Kapasiteetti (mAh) | 2800mAh / 10.36Wh |
| Mitat | 51.68 x 41.50 x 12.51mm |
| Jännite | 3,7 V |
Kirjoita oma arvostelu
| Toimitustapa | Hinta |
|---|---|
| Posti - Postipaketti (ilmainen yli 75 € tilauksissa) | 5,95 € |
| Posti - Kotipaketti | 9,95 € |
| Posti - Express | 12,95 € |
| Posti - Postipaketti Baltiaan | 9,95 € |
Saatavilla olevat toimitustavat määräytyvät tuotteen painon ja toimitusosoitteen mukaan. Tarkka toimitustapavalikoima näkyy kassalla.
Muita tuotteita kategoriassa Samsung akut
Näytä kaikki →
-15%
Samsung Galaxy Xcover 5 / EB-BG525BBE akku NFC tuella 2000 mAh
19,95 €
16,95 €
-16%
Samsung Galaxy Xcover 4 SM-G390 akku 2800 mAh
18,95 €
15,95 €
-22%
Samsung Galaxy J5 2016 akku 3000 mAh
22,95 €
17,95 €
Samsung Galaxy Xcover 3 SM-G388 akku 1900 mAh
18,95 €
-9%
Samsung Galaxy S5 akku 2800 mAh
21,95 €
19,95 €
-16%
Samsung GT-B2710, xcover 271 yhteensopiva akku 750 mAh
18,95 €
15,95 €
-16%
Samsung Galaxy J5 2016 akku 2500 mAh
18,95 €
15,95 €
Samsung Galaxy S5 Neo akku 2800 mAh
17,95 €