calcActive())">
Samsung Rugby II, SGH-A847 yhteensopiva akku 1100 mAh
Varastossa
16,95 €
8,48 €
Yhteensopiva akku mm :Samsung Rugby II, SGH-A847 yhteensopiva akku 1100 mAh
Edullinen ja laadukas AB663450BA, AB663450BABSTD yhteensopiva akku joka toimii ainakin seuraavissa malleissa: Samsung Rugby II, SGH-A847 Akku saattaa olla myös yhteensopiva muiden vastaavien tuotteiden kanssa. Jos olet epävarma akun sopivuudesta juuri Sinun laitteiseesi, niin otathan yht…
| SKU | CS-SMA847SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128036913 |
| Korvaa | AB663450BA / AB663450BABSTD |
| Kapasiteetti (mAh) | 1100mAh / 4.07Wh |
| Mitat | 53.30 x 34.00 x 6.60mm |
| Jännite | 3,7 V |
Kirjoita oma arvostelu
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |
Muita tuotteita kategoriassa Samsung akut
Näytä kaikki →
-15%
Samsung Galaxy Xcover 5 / EB-BG525BBE akku NFC tuella 2000 mAh
19,95 €
16,95 €
-16%
Samsung Galaxy Xcover 4 SM-G390 akku 2800 mAh
18,95 €
15,95 €
-16%
Samsung GT-B2710, xcover 271 yhteensopiva akku 750 mAh
18,95 €
15,95 €
-22%
Samsung Galaxy J5 2016 akku 3000 mAh
22,95 €
17,95 €
Samsung Galaxy Xcover 3 SM-G388 akku 1900 mAh
18,95 €
Samsung Galaxy A71 2020 Akku 4100mAh
22,95 €
-15%
Samsung Galaxy A51 5G akku 4400mAh
19,95 €
16,95 €
-21%
Samsung Galaxy a20e 2019 akku 2550 mAh
18,95 €
14,95 €