calcActive())">
LG KU990, viewty KU990, CU920, CU920 Vu-TV, CU915, CU915Vu, HB620T, KU990R, KE990, KE998, KF690, Viewty, Vu akku 1000 mAh
Saatavissa tehtaalta
18,95 €
Akku sopii mm: LG KU990, viewty KU990, CU920, CU920 Vu-TV, CU915, CU915Vu, HB620T, KU990R, KE990, KE998, KF690, Viewty, Vu, KC910i Renoir Refresh, KC910 Renoir, KM900, KM900 Arena, U990i Viewty Lite, U990 Viewty.
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla.
Myymämme akut täyttävät ISO9001, CE ja UL vaatimukset ja ne ovat myös RoHS ympäristödirektiivin mukaisia.
| SKU | CS-KU990SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128021896 |
| Korvaa | LGIP-580A / SBPL0091701 / SBPL0083505 |
| Kapasiteetti (mAh) | 1000mAh / 3.7Wh |
| Mitat | 46.84 x 37.43 x 5.80mm |
| Jännite | 3,7 V |
Kirjoita oma arvostelu
| Toimitustapa | Hinta |
|---|---|
| Posti - Postipaketti (ilmainen yli 75 € tilauksissa) | 5,95 € |
| Posti - Kotipaketti | 9,95 € |
| Posti - Express | 12,95 € |
| Posti - Postipaketti Baltiaan | 9,95 € |
Saatavilla olevat toimitustavat määräytyvät tuotteen painon ja toimitusosoitteen mukaan. Tarkka toimitustapavalikoima näkyy kassalla.
Muita tuotteita kategoriassa LG akut
Näytä kaikki →
LG G4 Akku 3000 mAh
19,95 €
-8%
LG G3 D855 yhteensopiva akku 3000 mAh
23,95 €
21,95 €
-11%
LG D280, D280N, D285, Spirit 4G akku 1800 mAh
17,95 €
15,95 €
LG G5, G5 Lite, H830 akku 2800 mAh
23,95 €
LG V30 akku 3200mAh
19,95 €
LG V10 Tehoakku 5600 mAh
22,95 €
LG Optimus P700 Akku 1200 mAh
18,95 €
LG K10 Pro 2017 Dual SIM yhteensopiva akku 2200 mAh
18,95 €