calcActive())">
LG VX8800, VX8800 VENUS akku 800 mAh
Saatavissa tehtaalta
33,95 €
Akku sopii mm: LG VX8800, VX8800 VENUS.
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla.
Myymämme akut täyttävät ISO9001, CE ja UL vaatimukset ja ne ovat myös RoHS ympäristödirektiivin mukaisia.
| SKU | CS-VX8800SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128022749 |
| Korvaa | LGIP-390B / LGIP-330B / SBPL0091501 |
| Kapasiteetti (mAh) | 800mAh / 2.96Wh |
| Mitat | 53.31 x 33.49 x 4.36mm |
| Jännite | 3,7 V |
Kirjoita oma arvostelu
| Toimitustapa | Hinta |
|---|---|
| Posti - Postipaketti (ilmainen yli 75 € tilauksissa) | 5,95 € |
| Posti - Kotipaketti | 9,95 € |
| Posti - Express | 12,95 € |
| Posti - Postipaketti Baltiaan | 9,95 € |
Saatavilla olevat toimitustavat määräytyvät tuotteen painon ja toimitusosoitteen mukaan. Tarkka toimitustapavalikoima näkyy kassalla.
Muita tuotteita kategoriassa LG akut
Näytä kaikki →
LG G4 Akku 3000 mAh
19,95 €
-8%
LG G3 D855 yhteensopiva akku 3000 mAh
23,95 €
21,95 €
-11%
LG D280, D280N, D285, Spirit 4G akku 1800 mAh
17,95 €
15,95 €
LG G5, G5 Lite, H830 akku 2800 mAh
23,95 €
LG V30 akku 3200mAh
19,95 €
LG V10 Tehoakku 5600 mAh
22,95 €
LG Optimus P700 Akku 1200 mAh
18,95 €
LG K10 Pro 2017 Dual SIM yhteensopiva akku 2200 mAh
18,95 €