calcActive())">
LG P990 Akku 1300 mAh
Saatavissa tehtaalta
14,95 €
LG yhteensopiva puhelimen akku. Sopii ainakin seuraaviin LG malleihin:
P990
Optimus 2X
Optimus Speed
Star
P999
G2X
P920
P925
Optimus 3D
Thrill 4G
P929
P920H
Doubleplay
C729
Optimus 2X
Optimus Speed
Star
P999
G2X
P920
P925
Optimus 3D
Thrill 4G
P929
P920H
Doubleplay
C729
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat LG alkuperäisakut:
LGFL-53HN
SBPL0103001
SBPL0103002
KGFL-53HN
SBPL0103001
SBPL0103002
KGFL-53HN
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoH…
| SKU | CS-LKP990SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128039754 |
| Korvaa | SBPL0103001 / SBPL0103002 / FL-53HN |
| Kapasiteetti (mAh) | 1300mAh / 4.81Wh |
| Mitat | 54.47 x 47.82 x 5.30mm |
| Jännite | 3,7 V |
Kirjoita oma arvostelu
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |
Muita tuotteita kategoriassa LG akut
Näytä kaikki →
-50%
LG Leon 4G Akku 1900 mAh
18,95 €
9,48 €
LG G5, G5 Lite, H830 akku 2800 mAh
23,95 €
-10%
LG G2 Mini - D320, D620 akku 1600 mAh
20,95 €
18,95 €
LG Optimus P700 Akku 1200 mAh
18,95 €
-50%
LG G5, G5 Lite, H830 akku 1900 mAh
18,95 €
9,48 €
LG G4 Akku 3000 mAh
19,95 €
-11%
LG D280, D280N, D285, Spirit 4G akku 1800 mAh
17,95 €
15,95 €
-8%
LG G3 D855 yhteensopiva akku 3000 mAh
23,95 €
21,95 €