calcActive())">
Samsung IA-BP210E yhteensopiva akku - 1800 mAh
Saatavissa tehtaalta
38,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Samsung kameroiden kanssa:
HMX-S10
HMX-S15
HMX-S16
HMX-H200
HMX-H203
HMX-H204
HMX-H205
SMX-F40
SMX-F43
SMX-F44
HMX-H200BP
HMX-H203BN
HMX-H204BN
HMX-H205BN
HMX-S10BN
HMX-S10BP
HMX-S15BN
HMX-S15BP
SMX-F40BN
SMX-F40LN
SMX-F40RN
SMX-F40SN
SMX-F43BN
SMX-F44BN
SMX-F44BP
SMX-F44LN
SMX-F44RN
SMX-F44SN
F40
F43
F44
H200
H203
H204
H205
H300
H304
H400
H405
S10
S15
S16
HMX-S15
HMX-S16
HMX-H200
HMX-H203
HMX-H204
HMX-H205
SMX-F40
SMX-F43
SMX-F44
HMX-H200BP
HMX-H203BN
HMX-H204BN
HMX-H205BN
HMX-S10BN
HMX-S10BP
HMX-S15BN
HMX-S15BP
SMX-F40BN
SMX-F40LN
SMX-F40RN
SMX-F40SN
SMX-F43BN
SMX-F44BN
SMX-F44BP
SMX-F44LN
SMX-F44RN
SMX-F44SN
F40
F43
F44
H200
H203
H204
H205
H300
H304
H400
H405
S10
S15
S16
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Samsung alkuperäisakut:
IA-BP210E
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.
Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS sertifioinnit.30-päivän tyytyväisyystakuu!
Eikö akkusi täyttänyt odotuksia? Takaamme täyden tyytyväisyyden ja maksuttoman palautuksen. Meillä myös asiakaspalautukset ovat asiakkaalle maksuttomia.Akussa on laadukkaat suojapiirit
Akuissamme on laadukas ylijännite- oikosulku ja ylikuumenemissuoja. Älä kuitenkaan käytä akkua jos sen kotelo on vaurioitunut.| SKU | CS-BP120E |
|---|---|
| EAN | 4894128039242 |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| Mitat | 45.10 x 33.10 x 19.90mm |
| Korvaa | IA-BP210E |
| Kapasiteetti (mAh) | 1800mAh / 6.66Wh |
| Jännite | 3,7 V |
Kirjoita oma arvostelu
| Toimitustapa | Hinta |
|---|---|
| Posti - Postipaketti (ilmainen yli 75 € tilauksissa) | 5,95 € |
| Posti - Kotipaketti | 9,95 € |
| Posti - Express | 12,95 € |
| Posti - Postipaketti Baltiaan | 9,95 € |
Saatavilla olevat toimitustavat määräytyvät tuotteen painon ja toimitusosoitteen mukaan. Tarkka toimitustapavalikoima näkyy kassalla.
Muita tuotteita kategoriassa Akkukauppa
Näytä kaikki →
-36%
Macbook Air 13" 2013 2014 2015 2017 A1496 akku 7150 mAh
79,95 €
50,95 €
-29%
MacBook Pro 13 Retina 2015 Malli A1502 / A1582 akku 6500 mAh
79,95 €
56,95 €
-34%
MacBook Pro 15 Retina Late 2013 ja Mid-2014 A1398 - A1494 akku 8400 mAh
89,95 €
58,95 €
-32%
MacBook Pro 15 Retina 2015 Malli A1398 - A1618 akku 8700 mAh
99,95 €
67,95 €
-44%
Apple Macbook Air 13-tuumaa 2011 2012 A1405 akku 6700 mAh musta
69,95 €
38,95 €
-12%
Yleislaturi kameroille, puhelimille ja muille litium-akuille.
16,95 €
14,95 €
-17%
Macbook Air 13-tuumaa 2018-2019 A1932 / A1965 akku 4800mAh
89,95 €
74,95 €
-14%
MacBook Pro 13 Retina Core i5 / Core i7 2013 malli A1502 akku 6300 mAh musta
89,95 €
76,95 €