calcActive())">
Samsung Galaxy S4 Zoom akku - 2100 mAh
Saatavissa tehtaalta
18,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Samsung kameroiden kanssa:
Galaxy S4 Zoom LTE
SM-C1010
S4 Zoom
SM-C101 SM-C101 Galaxy S4 Zoom Galaxy S4 Zoon
Galaxy S4 Zoom LTE
SM-C1010
S4 Zoom
SM-C101 SM-C101 Galaxy S4 Zoom Galaxy S4 Zoon
Galaxy S4 Zoom LTE
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Samsung alkuperäisakut:
B740AE
B740AC
EB-K740AEWEG
B740AC
EB-K740AEWEG
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.
Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS sertifioinnit.30-päivän tyytyväisyystakuu!
Eikö akkusi täyttänyt odotuksia? Takaamme täyden tyytyväisyyden ja maksuttoman palautuksen. Meillä myös asiakaspalautukset ovat asiakkaalle maksuttomia.Akussa on laadukkaat suojapiirit
Akuissamme on laadukas ylijännite- oikosulku ja ylikuumenemissuoja. Älä kuitenkaan käytä akkua jos sen kotelo on vaurioitunut.| SKU | CS-SMC101MC |
|---|---|
| EAN | 4894128077992 |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| Mitat | 52.40 x 50.87 x 6.41mm |
| Korvaa | B740AE / B740AC / EB-K740AEWEG |
| Kapasiteetti (mAh) | 2100mAh / 7.98Wh |
| Jännite | 3,8 V |
Kirjoita oma arvostelu
| Toimitustapa | Hinta |
|---|---|
| Posti - Postipaketti (ilmainen yli 75 € tilauksissa) | 5,95 € |
| Posti - Kotipaketti | 9,95 € |
| Posti - Express | 12,95 € |
| Posti - Postipaketti Baltiaan | 9,95 € |
Saatavilla olevat toimitustavat määräytyvät tuotteen painon ja toimitusosoitteen mukaan. Tarkka toimitustapavalikoima näkyy kassalla.
Muita tuotteita kategoriassa Akkukauppa
Näytä kaikki →
-36%
Macbook Air 13" 2013 2014 2015 2017 A1496 akku 7150 mAh
79,95 €
50,95 €
-29%
MacBook Pro 13 Retina 2015 Malli A1502 / A1582 akku 6500 mAh
79,95 €
56,95 €
-34%
MacBook Pro 15 Retina Late 2013 ja Mid-2014 A1398 - A1494 akku 8400 mAh
89,95 €
58,95 €
-32%
MacBook Pro 15 Retina 2015 Malli A1398 - A1618 akku 8700 mAh
99,95 €
67,95 €
-44%
Apple Macbook Air 13-tuumaa 2011 2012 A1405 akku 6700 mAh musta
69,95 €
38,95 €
-12%
Yleislaturi kameroille, puhelimille ja muille litium-akuille.
16,95 €
14,95 €
-17%
Macbook Air 13-tuumaa 2018-2019 A1932 / A1965 akku 4800mAh
89,95 €
74,95 €
-14%
MacBook Pro 13 Retina Core i5 / Core i7 2013 malli A1502 akku 6300 mAh musta
89,95 €
76,95 €